Skip to content

VÜCUT BAKIMI

Kavitasyon

Bel, karın, göbek, kol, kalça, bacaklardaki çözülmeyen yağları parçalayarak; selülitli bölgelerin görünümünün azaltılması işlemidir.

Selülit Bakımı

Deri altı kan dolaşımını iyileştirerek damar çapının daraltılması ve kanın bacaklardan düzenli olarak akmasının sağlanması işlemidir.

Sıkılaşma

Hareketsizlik, kilo alıp-verme, sporu bırakma veya doğal yaşlanma sürecinde oluşan deformasyonlarda sıkılaştırma programları bulunuyor.

Lenf Drenaj

Hava basınçlı masaj cihazının amacı lenf kanallarını uyararak vücuttaki yağların ve toksinlerin dışarı atılmasını sağlamaktır.

G-5 Masaj

Vücudun her bölgesinde ve özellikle de üst bacak, popo ve kalça bölgelerinde uygulanan, zayıflama ve toparlama tedavisinde etkili cihazdır.

Elektroterapi

Kaslara aktif spor etkisi yaparak depolanmış yağlarında enerjiye dönüştürülüp harcanmasını ve selülitli bölgenin dolaşımını düzeltir.

Ultrasound

Ultrasonic bölgesel inceleme tekniği olarak adlandırılan yöntem, karın-bel bölgesi ile kalça-basenlerde bulunan fazla yağlar vücuttan uzaklaştırılır.

Soğuk Lipoliz

Karın, karın yan yağları, kalça, bacak, basen, bel, kol, diz üstü ve diz iç kısmı gibi kilo problemli bölgeler tedavi edilebilmektedir.

Vücudumuzdaki en büyük organımız derimiz, derimizin de en büyük yüzeyi doğal olarak vücudumuzda. Sürekli kıyafetlerin altında olduğu için, vücut bakımı çoğu zaman göz ardı ediliyor. Ancak diğer tüm noktalar gibi vücudun da özel bir bakıma ihtiyacı vardır ve bu durum sağlıklı bir şekilde yaş almak için oldukça önemlidir. Vücut bakımı yaptırırken dikkat edilmesi gereken en önemli nokta ise vücudun nelere ihtiyacı olduğunu tespit etmek ve bu ihtiyaçlar temelinde uygun bakımları bilinçli bir şekilde uygulamaktır. Vücut bakımı sadece bedeni değil, ruhu da dinlendiren bir bakımdır.

Doğa Güzellik Merkezi‘nde bitkilerin mucizevi güçleri vücut bakımı için sıklıkla kullanılır. Vücut bakımı için yine kişinin cilt tipi göz önünde bulundurulur. Kişinin cilt tipine uygun olarak çok özel yosunlar, yağlar, tohumlar ve bitkilerden hazırlanan peeling ve maskeler vücut bakımında sırt, dekolte veya bacaklara uygulanır. Yapılan bakım sonunda vücuttaki nemsizlik, cansızlık giderilir. Ayrıca vücudun ihtiyacına göre çatlakların tonunun açılması ve selülit için de özel formüller uygulanır.  

Uygulanan doğal yöntemler cilde ihtiyaç duyduğu bakımı sağlarken, özellikle sırt ve dekoltede çıkan sivilceler ciltteki gibi temizlenir. İçeriğindeki iyileştirici özellikler bulunan bitkisel ürünlerle cildin sorunlarına ve eksikliklerine yönelik olan besinler cilde yedirilir ve tam bir vücut bakımı sağlanır.

Doğa Güzellik Merkezi‘nde tüm şikayetleriniz için uygun yöntemler mevcuttur. 8 yıldır aynı adreste siz değerli müşterilerimize hizmet veriyoruz.